Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem zestawów kina domowego.

Kino domowe musi być dopasowane do naszych wymagań i warunków. W małym mieszkaniu nawet produkt za kilka tysięcy złotych nie pozwoli osiągnąć oczekiwanego efektu dźwiękowego. To nie zadanie dla laika, dlatego jeśli klient nie jest audiofilem i nie interesuje się aktualnymi trendami rynku, powinien zasięgnąć naszej fachowej porady. Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych sprawił, że dziś prawie każdy może urządzić kino we własnym domu. Zakup telewizora z dużą przekątną ekranu jest dziecinnie łatwy, a, według producentów, coraz częściej sięgamy po dodatek w postaci 3D. Wszystko to zapewnia doskonałe doznania wizualne. Dopełnieniem powinien być więc odpowiedniej klasy sprzęt audio.

Znalezienie dobrego kina domowego jest sprawą stosunkowo trudną. O ile przed wyborem telewizora możemy dokładnie poznać jego jakość na sklepowej wystawie, to w przypadku sprzętu audio sztuka ta jest mocno ograniczona. Trudno bowiem ocenić jakość dźwięku w obleganym markecie. Dobrze żeby sprzęt był wyprodukowany przez znanego producenta: Sony, Samsung, Yamaha, Denon, JVC, Harman-Kardon, Pioneer, JBL czy Onkyo. Wprawdzie za logo na amplitunerze trzeba słono zapłacić, ale mamy wtedy pewność, że nad jakością czuwali najwyższej klasy specjaliści

Oferujemy Państwu instalacje: system monitoringu CCTV z podglądem obrazu z dowolnego miejsca przez Internet, z możliwością wprowadzenia sygnału z rejestratora do sieci kanałów telewizji naziemnej…

 Monitoring wizyjny pozwala na rejestrację zdarzeń za pomocą kamer oraz innych urządzeń przetwarzających obraz. Każdy z nas zaobserwował w swoim otoczeniu występowanie tego rodzaju systemów, które zostały stworzone z myślą o ludzkim bezpieczeństwie. Wykorzystywane są do zabezpieczeń środków transportu publicznego, placówek administracyjnych, szkół, galerii handlowych, sklepów oraz firm. Ogólna dostępność sprawiła, że stają się coraz bardziej popularne dla użytkowników indywidualnych (domy, mieszkania).

Monitoring składa się oczywiście z kamer rejestrujących obraz w dozorowanej strefie, który następnie przekazywany jest do rejestratora. W dzisiejszych czasach najczęściej wykorzystywane są systemy monitoringu sieciowego, które wyparły wcześniejsze rozwiązania analogowe. Z tego względu w obecnych systemach monitoringowych do zasilania kamer oraz ich podłączenia wykorzystuję się urządzenia funkcjonujące w ramach sieci komputerowej. Zasilanie naszego systemu może odbywać się bezpośrednio za pomocą sieci Ethernet w standardzie PoE (Power of Ethernet). Do podłączenia kamer najczęściej stosowane są skrętki nieekranowane UTP oraz switche lub routery sieciowe, które łączą wszystkie elementy składowe naszego systemu dozorowania (kamery, rejestratory, monitory, wideoserwery). Takie rozwiązanie jest bardziej wydajne (mniejsze koszty zasilania systemu) oraz posiada znacznie więcej narzędzi analitycznych (detekcja ruchu, analizowanie zachowania ludzie).

Polecamy nasze usługi w zakresie kompleksowego wykonania instalacji antenowych indywidualnych oraz zbiorczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie dotyczące projektowania, montażu oraz konserwacji tego typu instalacji. O tym, jaki będzie odbiór sygnałów radiowych i telewizyjnych, w znacznej mierze decydują elementy instalacji antenowej. Pierwszym i najważniejszym elementem jest antena. To ona decyduje o jakości sygnału, jaki jest dalej obrabiany i rozprowadzany w instalacji antenowej. Jeżeli sygnał z anteny będzie marnej jakości, to nie pomogą najlepsze wzmacniacze i filtry. Dalej odebrane sygnały trzeba jakoś zsumować i wzmocnić w celu skompensowania tłumienia występującego w antenowej instalacji rozdzielczej. Do tego celu potrzebne są zwrotnice antenowe, wzmacniacze antenowe i różnorodny osprzęt bierny. Na każdym kroku coś można zepsuć stosując niewłaściwie dobrane materiały i urządzenia. Dlatego zaufaj profesjonalistom. Dostosujemy instalację do warunków w konkretnej lokalizacji. 

Przez globalne ocieplenie mamy każdego wzrost intensywnych zjawisk atmosferycznych. Z tym związane jest coraz częstsze występowanie burz i wyładowań atmosferycznych. Powstają przy tym intensywne pola elektromagnetyczne, które w odległości ponad 100 m potrafią zniszczyć podłączone do anteny urządzenia elektroniczne. Mogą to być multiswitche, konwertery satelitarne, odbiorniki i sprzęt telewizyjny. Wytwarzane przez pola elektromagnetyczne impulsy elektryczne bez przeszkód przedostają się przez kabel współosiowy do urządzeń elektronicznych. Budując dowolną instalację antenową warto więc pamiętać o zabezpieczeniu przepięciowym. Instalacja ma służyć przez lata, więc zachęcamy do kontaktu, służymy fachowym doradztwem. 

Serwis
Naprawy pogwarancyjne sprzętu wiodących firm światowych w dziedzinie elektroniki użytkowej

Galeria

Wybrane realizacje
Systemy antenowe
Instalacje antenowe
Kina domowe
Montaż instalacji
Systemy audiowizualne
Monitoring wizyjny
Monitoring wizyjny
Systemy audio